IE Warning
Tarayıcınız dolmuştur!
bir up-to-date, hızlı tarayıcı gerektirir böylece
Bu web sitesi en son web teknolojileri kullanır!
Deneyiniz Firefox or Chrome!
styler

Biodenge Hotel

ŞİFA KAVŞAĞI – Armutlu’ da güzel bir rüya görmeye hazır mısınız?

Marmara bölgesinin mavi bayraklı incisi Armutlu sahilinde bulunan; deniz, doğa ve kaplıca turizminin birleştiği Türkiye'nin ilk sağlıklı yaşam ve gençleşme oteli BİODENGE’ ye hoş geldiniz.

Profesyonel hizmet anlayışı ile kalite standartlarına bağlı, koşulsuz ve kesintisiz misafir memnuniyetine odaklı, her kesimin hizmet alabileceği bir yaşam alanı yaratmak istedik. Engellerin ve sınırların kaldırıldığı “ BİODENGE “ tam donanımı ile yoğun yaşam stresinizi hem bedensel, hem de ruhsal olarak üzerinizden atabileceğiniz bir ortamdır.

Huzurlu, keyifli ve sağlıklı bir tatil yapıp, aynı zamanda çevresel zenginlikleri ile şifalanacağınız bir ortam yaratmak istedik…

VİZYONUMUZ

Armutlu denizi, kaplıcası, mavi bayraklı sahilleri ve doğasıyla dört mevsimi bir arada yaşayan ender yerlerden biridir.

Biodenge Hotel olarak hedefimiz; insanlığa SAĞLIKLI YAŞAM, RUHSAL VE BEDENSEL ARINMA BİLİNCİ sayesinde erken yaşlanmanın önüne geçerek genç kalmayı başaran eğitimli bireyler ve aileler oluşturmak böylece toplum sağlığını desteklemektir.

Şifa kavşağı olarak gördüğümüz bölgemizde “5. Mevsim Sağlığa Geri Dönüş” konseptini yaşatarak, toplumun sağlıklı yaşam gereksinimlerini profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda farklı bir uygulama ile modern ve rahatlatıcı bir ortamda kişiyi/misafiri stres psikolojisinden uzaklaştırarak çözüme kavuşturmak.

BİODENGE HOTEL;


Marmara’nın incisi güzide yerleşim merkezi Armutlu’ da, deniz ile doğanın birleşme noktasında yer almaktadır. Tesisimiz konaklayan sakinlerin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek hizmet birim ve üniteleri ile donatılmıştır. Doğa ile uyumlu bir yapı tercih edilmiştir.

Sağlıklı yaşamın gereği olarak tesiste kullanılan bütün malzemeler uluslararası standartlarda olup, özel seçilmiş; anti-alerjik, anti-bakteriyel, anti-stres özelliklerine sahiptir.